Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonów. Awantura i pośmiewisko na Skałce(foto)

Utworzony przez Paweł Zarzeczny, 10 stycznia 2015 r. o 20:02
Tytuł: Wezwanie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Lublinie do uzupełnienia raportu Znak: WOOŚ.4242.24.2014.GM.5 Data utworzenia: 2015-02-05 Opis: Wezwanie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Lublinie do ponownego uzupełnienia informacji zawartych w  raporcie o oddziaływaniu na środowisko dla przedsięwzięcia pod nazwą: Adaptacja istniejącego budynku produkcyjnego na cele zakładu przetwarzania odpadów gumowych metodą pirolizyniskotemperaturowej w miejscowości Krzczonów Metryka dokumentu Osoba odpowiedzialna za powstanie informacji: Solowska Krystyna dodano do BIP dnia 05-02-2015 15:51:56rejestr zmian | Informacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki Leniak nie zainteresował się Krzczonowem to władza sobie spokojnie leniuchowała na tym zaścianku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm jak podaje podręcznik dla studentów farmacji "Toksykologia"  Wydawnictwo Lekarskie PZWL Warszawa 1994     Podczas pirolizy (rozkładu cząsteczek pod wpływem wysokiej temperatury) i spalania tworzyw sztucznych powstają lotne, silnie toksyczne substancje.             Pierwszy opisany przypadek masowego zatrucia produktami rozkładu termicznego tworzyw sztucznych związany był z pożarem szpitala w Cleveland w 1929 r., podczas którego, wskutek zapalenia się filmów rentgenowskich z nitrocelulozy, zginęło 125 osób. Przyczyną zgonów był tlenek węgla i tlenki azotu.         Ten i inne przypadki spowodowały wycofanie niektórych łatwo palnych tworzyw, zaś do produkcji niektórych polimerów zaczęto dodawać substancji zmniejszających palność (związki antymonu, fosforu, lub połączenie zawierające w swej cząsteczce chlorowiec ,np. polibromowane bifenyle),które zwiększają bezpieczeństwo przeciwpożarowe, jednak podczas pirolizy ulatniają się , stwarzając dodatkowe niebezpieczeństwo zatrucia.   Podczas pirolizy i spalania substancji naturalnych i syntetycznych powstają także aerozole o wymiarach cząsteczek 0,1-0,5 µm, tworzące wolne rodniki o dużej aktywności biologicznej.   wrzucę coś na zachętę... https://www.youtube.com/watch?v=78pZta3DSqw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki Leniak nie zainteresował się Krzczonowem to władza sobie spokojnie leniuchowała na tym zaścianku
stanowczo przeceniasz mnie ;-) ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzczonów był i jest do zaorania, a jak jeszcze miesza w głowach bloger leniaczysko, to niestety do tego dojdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak mendy z TNN ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak mendy z TNN ;-)
Nie ma to jak menda......... skąd? Ano  znikąd nikt go nie chce. Biedny chory człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13. Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13. Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13.     Postrzelony 13 Maja. 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13. Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter. czy to zbieg okoliczności? ... prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić.... Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje....Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie. spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie. odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy. Jeśli tego nie zrobisz stanie się. przeciwność Twojego życzenia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robote chce dostać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Ostatnio edytowany 8 kwietnia 2015 r. o 00:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to napisał? "„Panu już dziękujemy!” to kulturalna wersja rosyjskiego – „Paszoł won!” Ileż to ludzi tego doświadczyło w PRL-u i nadal doświadcza w III RP, oszukańczym tworze kanciastego stołu. Rzadko dymisje są nagłaśniane, albowiem to się załatwia cicho i wszystko pokrywa milczenie publiczne, gdyż trudno jest wejść z protestem na łamy prasy, która jest w zdecydowanej większości tubą ekipy rządzącej. (...) Najwyższy czas zrealizować okrzyk: „Paszoł won” dla osób zainfekowanych komuszą gangreną, niszczącą patriotyzm, kulturę i wszelką przyzwoitość. Do nich nie można przemawiać kulturalnym polskim językiem, bowiem takiego nie rozumieją bez względu na to czy na zawsze oblekli się w czerwoną skórą, czy też koniunkturalnie przyjęli cechę kameleona."  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna nuta skądś sie wydobywa ten lenial to normalnie rozwala forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Krzysztof Wojteczko z TNN nieco złośliwie wrzucił jako media plik swf  trolle tak robią... a przy okazji tekst wklejony wyżej to oczywiście tekst z blogu jego ojca który jest politykiem PiS w Tarnobrzegu i wyraźnie nie bardzo wie czym się zajmuje jego syn i dla kogo pracuje
Ostatnio edytowany 12 lutego 2015 r. o 19:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Krzysztof Wojteczko z TNN nieco złośliwie wrzucił jako media plik swf  trolle tak robią... a przy okazji tekst wklejony wyżej to oczywiście tekst z blogu jego ojca który jest politykiem PiS w Tarnobrzegu i wyraźnie nie bardzo wie czym się zajmuje jego syn i dla kogo pracuje
  cytat z Facebookahttps://www.facebook.com/groups/watchkrzczonow/  
no cóż przedstawię państwu jednego z głównych forumowych zwolenników spalarni opon jest nim informatyk lubelskiego Teatru NN Krzysztof Wojteczko między innymi redaktor Biuletynu Informacji Publicznej tej instytucji na forum dziennika wschodniego posługuje się on jak się zdaje róznymi tożsamościami w tym takimi które wskazują że bardzo chciałby się podszyć pod moja skromna osobę...
 Wydrukuj to sobie i przyklej do ekranu - NIE jestem Leniakiem ani Wojteczką. Widzę, że trolla nabardziej wkurza drugi troll :D Mam wykupioną domenę i konto w legalnie działającej firmie hostingowej tego pana, którego tu bezpodstawnie opluwasz. Tak właśnie płodzisz te wszystkie afery... dłubiąc po całych dniach w sieci. Zalewasz forum filmami i innymi pierdołami, to co, ja nie mogę ? Też chcę popularności tak jak ty ;) Tylko że ja nie pluję jadem, co najwyżej robię sobie jaja właśnie z takich jak ty. To jest moje hobby. Co zrobi pan Wojteczko z tymi oszczerstwami to już nie jestem w stanie przewidzieć.   P.S. Podpowiem ci jak robić popularność na forum. Ja te wyświetlenia robię tak: W maszynę do szycia zakładam zamiast igły kawałek grubszego kabelka, podstawiam myszkę nakierowując wcześniej na numer strony w temacie i naciskam pedał jadąc tak z prędkością kilkunastu uderzeń na sekundę, tak, żeby strona nie zdążyła się załadować. Nie ściemniam, weź wypróbuj ręcznie w swoim temacie "na spokojnie"... oczywiście na wynik musisz poczekać kilka godzin zanim się wyświetli. :D Zanim zaczniesz opluwać następne osoby, to te swoje internetowe wykopki skonfrontuj w realnym świecie.     A oto moja ekologiczna strona-szablon gotowy(legalnie kupiony, mam fakturę :D ), z którym będę eksperymentował bo fascynuje mnie webmasterka... na stare lata :P  http://www.przemekkainel.pl   fajnie śmiga co ? Radzę ci więc przeproś tego pana (nie powiem odszczekaj ) bo ludziom, których nieustannie opluwasz w sieci nie dorastasz do pięt. pzdr.
Ostatnio edytowany 8 kwietnia 2015 r. o 00:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja trole sie biorą za łby ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego się już Krzysiu nie wywiniesz... tak to jest kiedy się jest sprzedajnym chłopaczkiem a ja nie odpuszczę bo nie lubię takich jak ty fraglesów i już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przy okazji o12.pl też się zajmuje trolowaniem na forum... z pewnością to przysporzy sławy tej firemce tatuś mi odpisał wiesz? podobno jest mu przykro... ... tymczasem z tego wszystkiego nie tyle interesuje mnie twoje furmarczenie sobą co raczej celne podsumowanie jakie ci ojciec napisał nieswiadomie jest jakoś tak rozczulajace  jak rozwiane marzenia starca
Ostatnio edytowany 12 lutego 2015 r. o 23:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale cicho i spokojnie na forum Na trola to najlepiej napuścić drugiego trola hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt ;-) https://www.youtube.com/watch?v=KaqC5FnvAEc pzdr i Haj żywie Krzczonów!
Ostatnio edytowany 13 lutego 2015 r. o 20:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleś mnie nastraszył ;)
Ostatnio edytowany 8 kwietnia 2015 r. o 00:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...